test


Sprzęt


Dzięki nowym technologiom i materiałom możemy zaproponować rozwiązania, które przywrócą piękny i zdrowy uśmiech a wraz z nim pewność siebie i doskonałe samopoczucie. Macie Państwo możliwość skorzystania z leczenia na wysokim poziomie bez konieczności wyjazdu w tym celu do Bydgoszczy czy Poznania.

RENTGEN Z RADJOWIZJO­GRAFIĄ

Niezbędny w nowoczesnej stomatologii aparat RTG skutecznie wspomaga prawidłową diagnostykę i przebieg leczenia. Dzięki cyfrowym zdjęciom możliwa jest redukcja dawki promieniowania do 90 % w porównaniu z dawką potrzebną do zrobienia klasycznego małego zdjęcia RTG. Używana przez nas radiowizjografia firmy Kodak posiada najwyższą dostępną obecnie na rynku rozdzielczość umożliwającą dokłądną ocenę zdjęcia.

ENDOMETR

Jest to urządzenie bez którego obecnie nie jest możliwe prawidłowe leczenie kanałowe. Służy ono do pomiaru długości kanału i jest znakomitym uzupełnieniem zdjęcia RTG, które również jest niezbędne do przeprowadzenia leczenie endodontycznego. Dzięki kolorowej wizualizacji pokazuje na żywo, precycyjnie, ruch narzędzia w okolicy wierzchołka korzenia.

MIKROSKOP ZABIEGOWY

Mikroskop zabiegowy umożliwia leczenie według najwyższych i najnowocześniejszych światowych standardów i pozwala w pełni wykorzystać zalety nowych narzędzi, materiałów i urządzeń użytych do leczenia. Najczęściej używany podczas leczenia kanałowego i zabiegów mikrochirurgicznych. Dzięki wykorzystaniu powiększenia możliwe jest leczenie zębów, które stosując tradycyjne metody, wcześniej kwalifikowano do usunięcia.

ZNIECZULENIE KOMPUTEROWE

Quicksleeper jest urządzeniem służącym do wykonywania miejscowych znieczuleń stomatologicznych, w ktorym proces podawania anestetyku jest kontrolowany przez mikroprocesorowy system sterujący prędkością i ciśnieniem podawanego środka. Zmniejsza się dzięki temu, w sposób znaczący, dyskomfort podczas wykonywania znieczulenia, a dzięki możliwości wykonywania tzw. znieczuleń transkortykalnych efekt znieczulenia jest pewniejszy w porównaniu do metod tradycyjnych.

Teraz gabinet stoma­tolo­giczny powi­nien być czynny*

Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń teraz!

502-399-500   52-38-41-879

Teraz gabinet jest nieczynny

Jeśli chcesz umówić się na wizytę, wypeł­nij poniż­szy formu­larz, a my skontak­tu­jemy się z Tobą tele­fo­ni­cznie w celu uzgod­nie­nia terminu.
Kontakt

ul. Żeromskiego 13
89-240 Kcynia
M 502-399-500
T 52-38-41-879

Wyznacz trasę

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00-18:00
wtorek: 10:00-18:00
środa: 9:30–19:00
czwartek: 10:00-18:00
piątek: 9:30–19:00