Aparaty stałe


Będziemy się starać, zachowując wspomniane zasady sanitarne, wywiązać się z naszej powinności i zapewnić kontynuację leczenia. Prosimy jednocześnie o cierpliwość ze względu na konieczność przeorganizowania naszej pracy w celu zapewnienia Państwu i sobie bezpieczeństwa. W każdym koniecznym przypadku ( np. odklejenie zamka czy retencji) lub w sytuacji kiedy zbyt długo nie odzywamy się w celu ustalenia nowego terminu planowej wizyty, prosimy Państwa o kontakt telefoniczny lub mailowy.


Aparaty zdejmowane


Zapewne zauważyliście Państwo jaki tłok panuje w naszej poczekalni podczas wizyt kontrolnych dotyczących leczenia aparatami zdejmowanymi. Ze względu na olbrzymi problem w zachowaniu w tej sytuacji odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa , musimy na razie odroczyć planowe przyjęcia związane z kontrolą wspomnianych aparatów. Postaramy się od maja wprowadzić rozwiązania, które pozwolą na kontynuację leczenia jeżeli sytuacja epidemiologiczna na to pozwoli. Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu, który wyjaśni jak regulować śrubę aparatu żeby cały proces leczenia nie uległ zaburzeniu. Proszę zwrócić uwagę, że kierunek rozkręcania aparatu wskazuje strzałka umieszczona na gładkiej powierzchni aparatu przy śrubie.

Zwracamy jednocześnie uwagę, że samodzielna regulacja może zostać wykonana raz w miesiącu i tylko po to żeby dziecko mogło nadal używać aparatu. Pacjenci, którzy mają już zalecenia dotyczące regulacji śruby aparatu, powinni je kontynuować, w razie wątpliwości proszę o kontakt. W dalszej kolejności lekarz będzie musiał zaktywować łuki i skorygować płytę aparatu ale podczas epidemii rozkręcenie aparatu bez udziału lekarza jest niezbędne.

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub awarii apartu prosimy o kontakt telefoniczny.


Informacje o przyjęciach w trakcie epidemii COVID-19.

Czytaj

Teraz gabinet stoma­tolo­giczny powi­nien być czynny*

Chcesz umówić się na wizytę? Zadzwoń teraz!

502-399-500   52-38-41-879

Teraz gabinet jest nieczynny

Jeśli chcesz umówić się na wizytę, wypeł­nij poniż­szy formu­larz, a my skontak­tu­jemy się z Tobą tele­fo­ni­cznie w celu uzgod­nie­nia terminu.
Kontakt

ul. Żeromskiego 13
89-240 Kcynia
M 502-399-500
T 52-38-41-879

Wyznacz trasę

Godziny otwarcia

poniedziałek: 10:00-18:00
wtorek: 10:00-18:00
środa: 9:30–19:00
czwartek: 10:00-18:00
piątek: 9:30–19:00